O nas

ramar modlińska

Jesteśmy przedstawicielami firmy produkcyjnej Satel z Gdańska.
Nasza firma zajmuje się dystrybucją i instalacją profesjonalnych urządzeń systemów alarmowych przeciwwłamaniowych i przeciwnapadowych. Jak wszystkie urządzenia obecnie produkowane w oparciu o technikę mikroprocesorową, gwarantują funkcjonalność i niezawodność działania tylko przy prawidłowej i dogłębnej znajomości tych urządzeń. Dlatego prowadzimy szkolenia dla instalatorów systemów alarmowych w zakresie znajomości funkcjonalności, programowania i właściwości urządzeń alarmowych Firmy Satel. W swojej działalności posiadamy ponad dwudziestopięcioletnie doświadczenie, pracując najpierw przy produkcji urządzeń alarmowych, potem w biurze konstrukcyjnym systemów alarmowych, dalej w serwisie i kierowaniu serwisem aż wreszcie prowadzeniu zakładów instalatorsko – serwisowych w dziedzinie systemów alarmowych.
Takie doświadczenie upoważnia nas do wyrażania pewnych opinii na temat systemów alarmowych.Zamierzamy na naszych stronach WWW przedstawić zalety i niesamowite możliwości tych urządzeń. Pragniemy pomagać instalatorom w rozstrzyganiu problemów przy konfiguracji czy pełniejszym wykorzystaniu central alarmowych Firmy Satel.
Na naszej stronie WWW będziemy prowadzić porady dla użytkowników i instalatorów systemów alarmowych.
Zachęcamy do częstego odwiedzania naszej strony, będziemy wprowadzali nowe oferty, porady i komentarze, a także pokazywali możliwości szerszego wykorzystywania urządzeń systemów alarmowych.