Serwis

Nasz Serwis zapewnia kompleksową obsługę pogwarancyjną Systemów Alarmowych ,Kontroli Dostępu itp. Firmy SATEL z Gdańska. Nasi pracownicy serwisu posiadają komplet narzędzi pozwalający na naprawy oraz montaż poszczególnych podzespołów i części zamiennych .

Naprawiamy, instalujemy, rozszerzamy skuteczność systemów alarmowych zabezpieczeń przeciwwłamaniowych i przeciwnapadowych .

Prowadzimy konserwacje i przeglądy systemów alarmowych .

Na czym polegają konserwacje systemu alarmowego ?

Skuteczne zabezpieczenie domu,willi czy budynku przemysłowego zapewni właściwa eksploatacja zamontowanego systemu alarmowego.

Dziś podstawową czynnością w konserwacji systemu alarmowego jest ocena skuteczności systemu alarmowego ( na ile system skutecznie i na ile wcześnie wykrywa włamywacza ,intruza).

Niekiedy za późne wykrycie intruza powoduje duże szkody w dewastacji okien, drzwi ,itp a tym samym znaczne szkody materialne.

Pamiętajmy że nawet w okresie gwarancji instalator ma prawny obowiązek naprawić system w ciągu 14 dni , natomiast przy zawarciu umowy na konserwację ustala się czas naprawy na 48 godz, 24godz lub inny.

Prowadząc autoryzowaną dystrybucje urządzeń Firmy SATEL posiadamy w magazynie zestaw niezbędnych części zamiennych potrzebnych do wykonania prac serwisowych w Państwa urządzeniach. Gwarantuje to skuteczność w realizacji zleceń serwisowych. Podstawą sprawnie przeprowadzonych prac jest właściwa i precyzyjna diagnostyka urządzenia i nieustanne kształcenie się załogi.

Ważne cechy :

Fachowość, rzetelność, uczciwość, zaufanie, staranność, szacunek pozwala nam utrzymywać misję naszej firmy „Zadowolenie i satysfakcja klientów jest najważniejsza”. Obsługa Nasza obejmuje region Warszawy i jej okolice.